مشارکت‌های راهبردی  ارتباط بین شرکت‌هایی را نشان می‌دهد که با همکاری یکدیگر اهداف مشترکی را دنبال می‌کنند.این رابطه دو طرفه است و هر یک از شرکا دارای قدرت مشخصی می‌باشند. گروه ارزش آفرینان امتیاز به منظور حفظ، تقویت و حداکثرسازی بازده و ارزش دارائیها و سرمایه‌های در اختیار به سرمایه‌گذاری و مشارکت با شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی در پروژه‌های ملّی، منطقه‌ای و جهانی در صنایع و کسب و کارهای دارای بازدهی مطلوب می‌پردازد. به‌طور کلی شرکای راهبردی گروه ارزش‌آفرینان امتیاز عبارت است از:

شرکت مانا مهر ماهان به عنوان یکی از شرکای راهبردی هلدینگ گروه ارزش آفرینان امتیاز در حوزه بازرگانی، فعالیت خود را از سال 1397 در زمینه واردات، بسته‌بندی، توزیع و فروش انواع مواد غذایی (برنج، حبوبات، روغن، تن ماهی و چای و....) آغاز کرد.

 

گروه ارزش آفرینان امتیاز در پروسه برندینگ و گسترش تبلیغات خود، بخصوص در حوزه تبلیغات تلویزیونی، با کانون ایران‌نوین به عنوان شریک راهبردی و پارتنر تجاری استراتژیک در این حوزه آغاز به فعالیت نموده است. کانون ایران‌نوین، سازمانی پویا در حوزه تبلیغات، برندینگ و ارئه راهکارهای مؤثر بازاریابی برپایه به‌روزترین رویکردهای علمی و حرفه‌ای است.